Prodejny BANQUET v novém designu

Prodejny BANQUET v novém designu

Značka BANQUET představuje široký sortiment kuchyňských potřeb a výrobků do domácnosti, který nabízí prostřednictvím dlouholetých obchodních partnerů - mezinárodních řetězců, stejně tak i u menších nezávislých prodejců. Zboží BANQUET najdete v nabídkách největších online prodejců. A od roku 2017 také prostřednictvím sítě vlastních firemních prodejen jak v České republice, tak i na Slovensku, kterých je nyní v součtu už téměř 80.

A vzhledem k tomu, že samotné prodejny již něco pamatují, rozhodli jsme se pro renovaci vybraných prodejen v novém originálním konceptu, který kombinuje moderní styl s přírodními materiály. Dominantními barvami je šedá v kombinaci s imitací dřeva, které dohromady vytváří příjemnou atmosféru na prodejnách. Změna konceptu nabídne širší uličky, lepší viditelnost produktů díky přehledným navigačním cedulím a tím rychlejší a přehlednější nakupování.

Změny v uspořádání regálů, umístění zboží v nich, stejně tak jako logika rozmístění jednotlivých produktových skupin a zmíněné širší uličky vytvářejí pocit vzdušnosti a přehlednosti prodejního místa. Výrazně byl oddělen a barevně zvýrazněn například prostor pro oblíbené akční zboží, který je umístěn hned vedle pokladního pultu.

 

 

 

V mnoha prodejnách vyměňujeme také světla pro docílení lepšího světelného komfortu, který příjemný zážitek z nakupování také umocní. Rádi bychom, aby se zákazníci v našich prodejnách lépe cítili, a aby se prodejny BANQUET staly oblíbeným místem nakupování pro všechny naše zákazníky.
Aktuálně prošly renovací prodejny: Jihlava, Kolín – Ovčáry, Olomouc – City, Ostrava – Forum Nová Karolina, Teplice. A na Slovensku to jsou prodejny: Košice – Cassovia, Košice – Urban, Spišská Nová Ves. A další prodejny budou následovat.